Konkurso „Išmanusis miestas III“ geriausių projektų apdovanojimai

Birželio 15 d. buvo pasirašytas ketinimų protokolas tarp Nacionalinės bibliotekos ir UAB „Structum projektai“, kuriuo siekiama skatinti talentingą jaunimą aktyviai ir inovatyviai formuoti naujus kultūrinės traukos centrus mažuosiuose Lietuvos miestuose prisidedant prie projekto „Išmanusis miestas“, stiprinti sumanios visuomenės pažangą per viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą kultūros, švietimo, mokslo bei ekonomikos srityse.

Sveikinimo žodį tarė ir Nacionalinės bibliotekos generalinis direktorius, VšĮ „Think tank“ Valdybos narys ir konkurso „Išmanusis miestas III“ vertinimo komisijos narys prof. dr. Renaldas Gudauskas akcentuodamas, kad „Nacionalinė biblioteka yra vieta, kur susitinka žmonės su žiniomis, taip pat esame Vilniaus miesto, besiformuojančio Žinių kvartalo idėja ir širdis. Nacionalinės bibliotekos dėka miestas gali tapti ne tik išmanus, bet ir išmintingas bei kultūringas. Palinkėjo sėkmės „Išmanusis miestas III“ komandai bei kūrybiniams kolektyvams“.

Nacionalinė biblioteka prisideda prie Lietuvos politikos išmaniųjų miestų kontekste kūrimo ir skatinimo, ne tik bendradarbiaudama su partneriais, bet taip pat įgyvendinama projektus. Tokiu būdu prisideda prie Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo: įgyvendino projektą „Bibliotekos pažangai 2“, kuriuo siekė sustiprinti Lietuvos bibliotekų gebėjimus tenkinti besivystančios bendruomenės poreikius ir įtvirtinti bibliotekas kaip tvarias bendruomenines institucijas, galinčias pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimo kokybę.

Daugiau apie konkursą „Išmanusis miestas III“ ›

Renginio nuotraukas rasite čia ›

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *