Nacionalinėje bibliotekoje – projekto „Anterpreneris 2.0“ susitikimas

CEO_FeatureGegužės 14–15 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko tarptautinis susitikimas „Anterpreneris 2.0“ (angl. Entrepreneur), kuriame dalyvavo atstovai iš Graikijos, Anglijos, Ispanijos, Slovėnijos ir Lietuvos. Tai jau septintasis antreprenerių susitikimas, jo metu buvo apžvelgtas ES projektas, skatinantis smulkų verslą ir jaunų žmonių įdarbinimą tarptautiniu lygiu, pasitelkiant interneto „Web 2.0“ technologijas.

Remdamosi tuo, kad užimtumo, klestėjimo ir plėtros raktas yra verslumas (ang.entrepreneurship), smulkaus ir ypač smulkaus verslo asociacijos, startuoliai, konsultacinės ir mokymo organizacijos iš visos Europos, kurios vadovaujasi naujausiomis socialinėmis interneto technologijomis, ėmėsi šios iniciatyvos išnaudoti esamą „Web 2.0“ priemonę.

Tarptautinį susitikimą globojo Nacionalinės bibliotekos generalinis direktorius ir „Think Tank LT“ valdybos narys prof. dr. R. Gudauskas. Partneriai pristatė savo idėjas, aptarė, kaip jiems pavyksta pritaikyti šiuolaikines interneto technologijas savo verslams sukurti ir plėtoti. Savo sėkmės istorija ir patirtimi pasidalijo renginio svečias Martynas Nikolajevas, sukūręs ne vieną sėkmingą verslą,  tarp jų – naujienų portalą DELFI.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *